Szent László tanulmányi vetélkedő

     Május 31. – én iskolánk öt tanulója részt vett a Karosi Turul Hagyományőrző Íjász Egyesület által szervezett Szent László kárpátmedencei tanulmányi vetélkedő székelyudvarhelyi elődöntőjén, bekapcsolódva ezáltal a  Szent László emlékév eseménysorozatába. A vetélkedő a székelyudvarhelyi Márton Áron Ifjúsági Házban zajlott, helyi társszervezője a Tamási Áron Gimnázium volt.

       Csapatunk Szent László nevét kapta a szervezőktől, és igyekezett méltón helyt állni a nemes küzdelemben. Az érdekes, komoly feladatokkal és kihívásokkal tele megmérettetésben tanulóink negyedik helyezést értek el.

     A Szent László csapat tagjai: Elek Tamara (VII. B), Ferencz Johanna (VI. A), Györffy Bernadett (VI. A), Incze Szilárd  (VII. B) és Menyhárt Tímea  (VI. A)

Comments are closed.