Iskolakezdés

Tisztelt szülők, kedves gyermekek és kedves pedagógusok!

Hétfőtől, 2021. november 8-tól véget ér a kéthetes vakáció.

Sorin Cîmpeanu oktatási miniszter a mai nap folyamán bejelentette, hogy a jelenlegi helyzet szerint, a tanintézményekben az átoltottság függvényében folytatódik jelenléttel, illetve online módon az oktatás.

https://www.facebook.com/Digi24HD/videos/1559450164408473/

Az adatok alapján a mi iskolánkban nem lesz fizikai jelenlétű oktatás hétfőtől.

Kérjük, hogy a Classroom-on keresztül kapcsolódjanak be a tanulók a tevékenységekbe.

Az egységünkhöz tartozó Orbán alegységünknél és a Szent Ferenc alegységünknél a speciális osztályainkban levő tanulóink, fizikai jelenléttel tanulnak és végzik a szükséges fejlesztéseket 2021.november 8-tól (hétfőtől).

A következő adatfrissítés jövő pénteken lesz, amikor a következő hétre vonatkozó tanulási módról kapnak tájékoztatást.

Jó tanulást, jó egészséget kívánok Mindannyiuknak!

Libik Győző, igazgató